Dobré tipy

Kontakt

Provozovatel zpravodajského portálu info KV: Bohuslav Smítka

E-mail: infokv@seznam.cz

Mobil: +420 736 687 050

 

Kdo hledá najde

Pomůže nám cibule?

Kategorie: Zpravodajství

Vyhrajeme nad chřipkou pomocí cibule?

Španělská, prasečí, ptačí, mexická … všechny tyhle druhy chřipky dokáží člověka pořádně potrápit. Dostal jsem mailem tip na levný a účinný lék proti chřipce a tak si ho nenechávám jen pro sebe. Nakonec vyzkoušet tuhle prevenci může opravdu každý…

cibuleLevný lék proti chřipce, zda působí, o tom se musíte přesvědčit sami. Na internetu jsem našel radu proti chřipce, která je údajně účinná a nestojí mnoho.

V roce 1919, kdy chřipka zabila víc než 40 milionů lidí, jeden lékař navštívil řadu rodin s dotazem, jestli potřebují pomoc proti chřipce. Mnozí už byli nakaženi, mnozí už zemřeli. Lékař jednou potkal sedláka a k jeho překvapení byli všichni z rodiny zdraví. Když se lékař zeptal, co dělají jinak než ostatní, selka mu odpověděla, že do místností dali nádoby s neoloupanou cibulí. Lékař jí pochopitelně nevěřil a ptal se, jestli by mu dali jednu jejich cibuli, aby si ji prohlédl pod mikroskopem. Dali mu ji a když ji prohlédl, našel na ní viry chřipky.
Cibule evidentně pohltila všechny bakterie a uchránila rodinu zdravou.
Slyšela to jedna kadeřnice a v provozovně postavila několik hrnků s cibulí a jako zázrakem nikdo z personálu se nenakazil chřipkou, ačkoliv byli nechráněni ve stálém ve styku se zákazníky. Protože je to laciná věc, vyplatí se zkusit to jak doma tak v zaměstnání a uvidí se, jestli to bude účinkovat. My jsme to udělali a chřipku jsme opravdu nedostali. Když to pomůže Vám a Vašim blízkým ke zdraví, je to pro vás nejlepší. Když náhodou někdo onemocní, stejně moc neztratíte, jen něco drobných za cibuli.


Zde je místo pro Vaše požadavky, názory, komentáře...

(Vyplňte)

(Vyplňte)

Počasí na výlet