Dobré tipy

Kontakt

Provozovatel zpravodajského portálu info KV: Bohuslav Smítka

E-mail: infokv@seznam.cz

Mobil: +420 736 687 050

 

Kdo hledá najde

Kurzy pro radost

Kategorie: Kultura v regionu

Kurzy pro radost – vyberte si ten správný kurz pro vás!

2ban-468x60.gif


Chcete se zdokonalit v některém z těchto oborů?


  • Pedig pro pokročilejší, Pilates, Domácí homeopatie, Patchwork

Zdobení dortů, Vaříme zdravě pro děti, Korálkování – šité šperky

Moderní šití

  • Pečeme kváskový chléb, Šití výbavičky pro miminko, Porod bez obav
  • Úprava fotek v programu Zoner, Tajemství fotografie

Adobe photoshop, jednoduchý a intuitivní, i pro Vás

  • Excel pro začátečníky, Angličtina hrou pro děti i dospělé

Paměťové metody aneb s minimální námahou k dokonalé paměti

  • In line bruslení pro každého, Tenis pro začátečníky a mírně pokročilé

Orientálním břišním tancem ke zdraví a spokojenosti

  • Pedig, Chainmaille – šperky z drátků a korálků, Kanzashi – textilní kytičky

Chainmaille – šperky z drátků a korálků, Kanzashi – textilní kytičky

Mandaly pro radost, Kouzla s extrudérem

  • Jak uspět u pracovního pohovoru, Krok za krokem sebekaučem

Chyťte svůj čas – Time management

  • FIMO – Květinová louka, Naučte se kreslit správně – kreslení pravou hemisférou
  • Krásná a sama sebou, Archetypy žen

nebo hledáte jiný obor?

Najděte si pro sebe ten správný KURZ PRO RADOST


Feng Shui Academy

Stáhněte si zdarma eBook

9 triků, jak prostřednictvím bytu přitáhnout bohatství
do Vašeho života
.

Škola Feng Shui

Škola je v několika ročnících od „sám sobě mistrem Feng SHui“ po profesionálního konzultanta Feng Shui. Studenti si sami vyberou jak hluboko chtějí znát umění Feng Shui. Jestli je pro ně důležitá znalost svého prostředí a schopnost nastavovat si věci v bytě pro svůj osobní život, nebo je Feng Shui zaujalo natolik, že by rádi pomáhali dalším ve svém okolí s jejich životy.

fsa-banner001.png

Co je Feng Shui

(vítr a voda)

Feng-šuej (tradiční znaky: 風水, zjednodušené znaky: 风水, hanyu pinyin: fēngshuǐ (feng shui)- doslova „vítr a voda” ) je tradiční čínské učení, které se zabývá vztahem člověka a jeho životního prostoru v čase. Pokouší se nastolit harmonii v prostoru a umožnit nerušené plynutí energie čchi. Takovým prostorem může být například byt, dům, pracoviště, zahrada nebo město.


Feng-šuej má dvě hlavní školy: školu formy a školu kompasu. Pracuje mimo jiné s polaritou jinu a jangu a s tzv. pěti elementy (voda, země, dřevo, oheň, kov) a snaží se mezi nimi nastolit harmonii prostřednictvím barev, tvarů, materiálů, vůní i zvuku. Jedním z pilířů této nauky je i čínská astrologie. V mnoha ohledech se podobá indickému systému Vástu šástra.


Pilíře učení Feng-Šuej

Celé učení se opírá o tok energie čchi, která je všudypřítomná, vyživuje prostor kolem nás, jejím zdrojem je neustálá dynamická přeměna energií
Jin a Jang
. Množství a kvalita energie čchi mají přímý vliv na naše zdraví a vitalitu.

Živlový pentagram – univerzální systém, který udává životní element člověka, ovlivňuje harmonii mezi lidmi navzájem, harmonii prostoru, je pomocníkem při prevenci i léčení podle tradiční čínské medicíny.

Schéma Pa-Kua – další univerzální systém, s jehož pomocí lze identifikovat hlubší příčiny problémů v životě lidí, posouzením mikrokosmu, ve kterém člověk žije – jeho místností, pracovního stolu apod. Jednotlivé předměty, jejich umístění v prostoru a jejich současný stav vypovídají srozumitelnou řečí o kvalitě života lidí, o pravých příčinách jejich problémů či nemocí.

Faktor času – všechno kolem nás je v neustálém pohybu, život lidí, ale i naší planety i celého kosmu se odehrává v různých časových cyklech, každý tento cyklus má svou specifickou energii. Významnou součástí je tradiční čínská astrologie a kosmologie, vycházející z dlouhodobého pozorného sledování přírody i nebeských událostí starověkými učenci.

(Zdroj: Wikipedie)


Hubněte s námi a zdravě

banner-1b.jpg


Ženy ženám

Osm skvělých žen předává po 8 týdnů v online programu Ženy ženám své životní znalosti a zkušenosti, jak v sobě probudit ukrytý ženský potenciál a jak se díky tomu stát spokojenou a zářivou ženou, která žije naplněný život.

Cílem je probudit spící ženy. Otevřít jim dveře k novému vnímání sebe, svého ženství a života skrze jedinečné informace, vhledy a poznání. Když je začnou vědomě aplikovat do svého života, stanou se šťastnými, naplněnými a spokojenými ženami.

Staň se ženou, kterou ve svém životě chceš vidět

Nezapomenutelný den plný ženské energie, nových vhledů, zážitků, uvědomění, smíchu i pláče si teď můžeš zopakovat z pohodlí svého obýváku s kamarádkou, maminkou, sestrou, dcerou nebo manželem na DVD.

Přijímám svůj strach

Tímto online programem ženy provází Lucie Kolaříková, psycholožka a přední česká expertka pro rozvoj zdravé sebelásky a zvládání strachu. Pozitivní psychologie a hravě kreativní metody dělají z jejích seminářů osobního rozvoje příjemný a transformační zážitek.

Cílem je ženy naučit přijímat svůj strach, mít ho za největšího pomocníka a učitele. Zbořit mýty o strachu a odpovědět ne najdůležitější otázky, které si ženy v souvislosti se svými strachy kladou.

Ženy dostanou také bonus zdarma v podobě MP3 nahrávky Setkání se svým strachem v hodnotě 290Kč.


[CNW:Counter]Počasí na výlet