Dobré tipy

Kontakt

Provozovatel zpravodajského portálu info KV: Bohuslav Smítka

E-mail: infokv@seznam.cz

Mobil: +420 736 687 050

 

Kdo hledá najde

Den otevřených dveří Českého rozhlasu

Kategorie: Akce

Český rozhlas Karlovy Vary pořádá Den otevřených dveří

V sobotu 20. května 2023 mohou všichni posluchači a nejen oni nahlédnout „pod pokličku“ rozhlasové práce. Český rozhlas v Karlových Varech právě v tento den otevírá všem zájemcům své dveře.
Program začíná v 10 hodin a potrvá do 16 hodin. Kromě prohlídky samotné budovy včetně vysílacích studií, bude mimo jiné připraven koncert skupiny Roháči, ochutnávka výrobků Střední živnostenské školy Sokolov i místního piva. Chybět nebude autogramiáda spisovatele Emila Hrušky i moderátorů ČRo KV. Balónkový klaun vyrobí dětem jakékoli zvířátko a připraveno bude i oblíbené malování na obličej. 

V letošním roce slaví Český rozhlas 100 let od zahájení rozhlasového vysílání. V prostoru budovy bude proto instalována výstava s názvem 100 let je jen začátek. Ve spolupráci s Post Bellum proběhne přímo v zahradě rozhlasové budovy výstava Příběhů našich sousedů.

Kromě nevšedních zážitků si každý může odnést malý dárek, nebo originální karikaturu. Český rozhlas Karlovy Vary najdete v Zítkově ulici v Karlových Varech, poblíž hotelu Imperial.

Upozornění: Budova Českého rozhlasu Karlovy Vary neumožňuje bezbariérový přístup. Zvažte proto své možnosti.

 

Kontakt:

Eva Jandáková

specialista komunikace
Český rozhlas Karlovy Vary

Zítkova 1150/3

360 01 Karlovy Vary

tel.: 221 553 745, mobil: 702 222 129
e-mail:
eva.jandakova@rozhlas.cz

web: vary.rozhlas.czPočasí na výlet